نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا

شماره های تماس با ما

نمایندگی شمال ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)
نمایندگی مرکزی ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱) _ ۷۷۹۵۹۵۱۱ (۰۲۱)
نمایندگی شرق ۳۳۳۲۵۴۴۹ (۰۲۱)
امور مشتریان ۷۷۹۳۹۶۵۷ (۰۲۱) _ ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)
پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲۲۶۵۱۶۳۲

بعد از تکمیل فرم ، در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفته شد.

لوازم خانگی اسنوا :


اسنوا نام یکی از برند های برتر ایرانی و داخلی است که سال هاست مورد پسند بسیاری از مصرف کنندگان لوازم خانگی قرار گرفته است. نام شرکت اسنوا از کلمات ارکان ساختار نوین ایرانیان برگرفته شده است. شرکت اسنوا در طول سال های گذشته یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی از جمله یخچال های معمولی، یخچال های ساید بای ساید،  دستگاه های جاروبرقی، ماشین لباسشویی، تلویزیون، گاز و دیگر لوازم خانگی می باشد. مجموعه پالیز سرویس با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا از جمله یخچال های معمولی، یخچال های ساید بای ساید، جاروبرقی، لباسشویی، ظرفشویی و ماکروویو آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم در رابطه با انواع خدماتی که مجموعه پالیز سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا  به مشتریان عزیز ارائه میدهد بپردازیم:

–       نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی اسنوا چه خدماتی را باید به مشتریان ارائه دهند؟

–       مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

–       پالیز سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

–       چه دلایلی باعث میشود تا پالیز سرویس را برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا انتخاب نمایید؟

–       اهداف و رسالت مجموعه پالیز سرویس در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا چیست؟

–       راه ها و مراحل ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

–       راه های ارتباطی مشتریان با پشتیبانان پالیز سرویس چیست؟

–       سوالات متداول مشتریان از مجموعه پالیز سرویس

نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی اسنوا چه خدماتی را باید به مشتریان ارائه دهند؟

انواع خدماتی که نمایندگی های معتبر تعمیرات لوازم خانگی اسنوا می کوشند تا به مشتریان خود ارائه دهند شامل مواردی از جمله موارد زیر می باشد:

–       ارائه مشاوره های پبش از سرویس جهت راهنمایی هر چه دقیق تر مشتری

–       ارائه فاکتور با جزییات کامل به همراه قیمت ها و تمامی محصولات به کار رفته در دستگاه مورد نظر

–       ارائه گارانتی معتبر برای تمامی محصولات استفاده شده

–       دارا بودن تمامی محصولات یدکی به هولوگرام و کارت اصالت که برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا استفاده شده است.

–       دارا بودن تیم مجرب و با تجربه

–       دارا بودن تکنسین های دوره دیده و آموزش دیده جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز

–       ارائه تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا با مناسب ترین قیمت بازار

–       مشاوره و خدمات پس از فروش توسط پشتیبانان مجموعه پایز سرویس

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

مجموعه پالیز سرویس در تمامی سال های کاری خود کوشیده است تا در ارائه تمامی خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا و تعویض قطعات همچنان اصل مشتری مداری را رعایت کند و رضایت خاطر مشتری را اعم از کیفیت محصولات، ارائه قطعات اصل و اورجینال و چه از نظر نرخ قیمت ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا مد نظر قرار دهد. تمامی قطعات استفاده شده که در تعمیرات لوازم خانگی اسنوا مورد استفاده قرار میگیرد به مدت یک سال گارانتی دارد و در صورت مواجه شدن با مشکلی به هر دلیلی مشتریان عزیز میتواند برای دریافت قطعات نو و جدید به صورت رایگان اقدام نمایند.

پالیز سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی اسنوا چه خدماتی را ارائه می دهد؟

پالیز سرویس ارائه دهنده تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا از جمله یخچال عادی، یخچال ساید، جاروبرقی، لباسشویی، تلویزیون، گاز و دیگر محصولات برند اسنوا می باشد.

راه های ارتباطی ما با شما

شما مشتریان عزیز برای ثبت سفارش کافی است با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایند و بعد از مطرح کردن مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر با پشتیبانان ما در صورتی که مشکل شما از طریق تلفن قابل حل باشد پشتیبانان پالیز سرویس اقدام به بر طرف کردن آن با شما خواهند کرد و در صورتی که مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر از طریق تلفن قابل حل نباشد بعد از هماهنگی لازم با مشتری، تکنسین مناسب با توجه به مشکل مطرح شده به محل مشتری اعزام خواهند شد.

تعمیر تخصصی یخچال ساید بای ساید:

 تعمیرات لوازم خانگی اسنوا و یخچال های ساید بای ساید اسنوا توسط متخصص ترین و با تجربه ترین تیم دوره و آموزش دیده در مجموعه پالیز سرویس.

تعمیرات تخصصی تلویزیون های اسنوا:

 تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به صورت تخصصی رفع انواع خرابی های تلویزیون های اسنوا از جمله خرابی های مربوط به منبع تغذیه، خرابی پاور تلویزیون، خرابی صفحه نمایش تلویزیون های اسنوا و دیگر خرابی های مربوط به تلویزیون.

تعمیرات و خدمات ماشین لباسشویی اسنوا:

برطرف کردن خرابی های ماشین لباسشویی برند اسنوا از جمله عدم تخلیه درست آب هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، خرابی مربوط به کلید ها و صفحه نمایش ماشین لباسشویی، به وجود آمدن صدا هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی و دیگر خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی اسنوا.

تعمیرات لوازم خانگی اسنوا و جاروبرقی های اسنوا:

 تعمیر و درست کردن تمامی خرابی های جاروبرقی های اسنوا از جمله سر و صدا کردن جاروبرقی، قدرت کشش کم و ضعیف، مشکلات مربوط با کیسه جاروبرقی، مشکلات مربوط با فیوز و …

تعمیر تخصصی یخچال اسنوا :

 تعمیر تمامی مشکلات یخچال های عادی و یخچال های ساید بای ساید اسنوا از جمله آمپر بالا، برفک، صدای موتور و…

تعمیرات لوازم خانگی اسنوا و گاز های اسنوا:

 رفع انواع خرابی های اجاق گاز از جمله جرقه نزدن اجاق گاز های اسنوا، روشن نشدن شعله های اجاق گاز، زرد رنگ بودن شعله های اجاق گازهای اسنوا و…

مراحل ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به چه صورت است؟

مشتریان عزیز برای دریافت خدمات پالیز سرویس میتوانند از راه های زیر استفاده نمایند. انواع خدماتی که پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به مشتریان عزیز ارائه میدهد شامل موارد زیر می باشد:

  • ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به صورت حضوری: پالیز سرویس این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است تا هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی امکان خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته باشد.
  • ارائه خدمان تعمیرات لوازم خانگی اسنوا به صورت تلفنی: در صورتی که مشکل مطرح شده توسط مشتری جزئی باشد و از طریق تلفن قابل حل کردن باشد پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس اقدام به حل آن خواهند نمود.

دلایل انتخاب پالیز سرویس را برای تعمیرات لوازم خانگی اسنوا؟

هدف و رسالت مجموعه پالیز سرویس در ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی اسنوا جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز با ارائه خدمات برتر و تخصصی می باشد. تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا که در این مجموعه صورت میگیرد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار می باشد.

راه های ارتباطی ما با شما

شما مشتریان عزیز برای ثبت سفارش کافی است با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایند و بعد از مطرح کردن مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر با پشتیبانان ما در صورتی که مشکل شما از طریق تلفن قابل حل باشد پشتیبانان پالیز سرویس اقدام به بر طرف کردن آن با شما خواهند کرد و در صورتی که مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر از طریق تلفن قابل حل نباشد بعد از هماهنگی لازم با مشتری، تکنسین مناسب با توجه به مشکل مطرح شده به محل مشتری اعزام خواهند شد.

سوالات متداول مشتریان از مجموعه پالیز سرویس

برای سرویس لوازم خانگی چه زمانی بهتر است اقدام کرد؟

یک اصل مهم در نگهداری از لوازم خانگی این است که همیشه بهتر از قبل از بروز خرابی علل آن پیدا شود و تعمیر شود چرا که هزینه عوض کردن قطعه ای که از آن به اشتباه نگهداری شده و یا به موقع سرویس نشده میتواند به مراتب بسیار بیشتر از یک سرویس معمولی دستگاه باشد. پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس همه روزه آماده پاسخ دهی به سوالات شما عزیزان در زمینه نگهداری و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا می باشند.

آیا محصولات و قطعات ارائه شده توسط پالیز سرویس دارای گارانتی و ضمانت نامه است؟

بله، همه محصولات ارائه شده توسط مجموعه پالیز سرویس دارای ضمانت نامه کتبی به مدت دوازده ماه هستند که خدمت مشتریان عزیز تقدیم خواهد شد.

آیا نهوه نگهداری از لوازم خانگی باعث بالا رفتن طول عمر آن میشود؟

بله، در صورتی که شما از لوازم خانگی به طور مناسب نگهداری کنید قطعا طول عمر دستگاه بالا خواهد رفت و همچنین شما با این کار در هزینه های سرویس، تعمیر و تعویض لوازم خانگی خود صرفه جویی کرده اید. طریقه نگهداری سالم از هر کدام از لوازم خانگی میتواند متفاوت باشد به عنوان مثال هنگام استفاده از ماشین لباسشویی خود این که آن را کاملا پر نکنید میتواند به طول عمر ماشین لباسشویی شما کمک کند و یا هنگام استفاده از اجاق گازها باید توجه داشته باشید که رنگ شعله اجاق حتما به رنگ آبی باشد و زرد رنگ نباشد همچنین هنگام استفاده از ماشین لباسشویی توجه به شلنگ آن بسیار مهم است به طوری که اگر متوجه شدید شلنگ ماشین لباسشویی شما قدیمی است باید برای تعویض آن قبل از آنکه به ماشین لباسشویی صدمه وارد کند اقدام نمایید. از دیگر مواردی که برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد این است که قبل از استفاده کردن از خشک کن ماشین لباسشویی خود ابتدا فیلتر آن را چک کنید چرا که فیلتر ماشین لباسشویی باید تمیز باشد این کار باعث صرفه جویی در انرژی دستگاه شما خواهد شد.

تعمیرات لوازم خانگی در محل انجام خواهد شد و یا در مجموعه پالیز سرویس؟

تنها در موارد بسیار اندک لازم خوهد شد تا دستگاه به مجموعه پالیز سرویس آورده شود و تقریبا در همه موارد ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده در محل مشتری انجام خواهد. به این صورت که تکنسین های مجموعه مجهز با تمامی وسایل و ابزارآلات لازم یدکی به محل مشتری اعزام خواهند شد تا انجام وظیفه نمایند.

ارسال سوال

اگر سوالی غیر از موارد بالا دارید می توانید از طریق فرم تماس  اقدام نمایید.

شعبات پالیز سرویس

شعبه شمال : ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)

تهران، نیاوران، خیابان باهنر

شعبه مرکزی: ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱)

تهران، نارمک، 30 متری آیت

شعبه شرق : ٣٣٣٢٥٤٤٩(۰۲۱)

تهران، پیروزی، خیابان بستان منش

شعبه تهرانپارس : ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)

تهران، تهرانپارس، خیابان 150 شرفی

مقالات پالیز سرویس