نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

شماره های تماس با ما

نمایندگی شمال ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)
نمایندگی مرکزی ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱) _ ۷۷۹۵۹۵۱۱ (۰۲۱)
نمایندگی شرق ۳۳۳۲۵۴۴۹ (۰۲۱)
امور مشتریان ۷۷۹۳۹۶۵۷ (۰۲۱) _ ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)
پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲۲۶۵۱۶۳۲

بعد از تکمیل فرم ، در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفته شد.

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت:


ایندزیت نام یکی از برند های لوازم خانگی ایتالیایی است. ایندزیت فعالیت خود را از سال ۱۹۷۵ آغاز کرد. این برند به جهت کیفیت بالای محصولات خود و همچنین به جهت مشتری پسند بودن محصولاتش، ابتکار و خلاقیت در ارئه محصولات خود در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است. شروع کار برند ایندزیت در شهر فابریانو که در کشور ایتالیا واقع شده است بود. از جمله لوازمی که این برند ایتالیایی برای محصولات لوازم خانگی ارائه می دهد می توان به یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و گاز اشاره کرد. برند ایندزیت به لحاظ کیفیت قطعات به کار برده شده در ساخت لوازم خانگی یکی از با کیفیت ترین محصولات را به مشتریان خود ارائه میدهد. پالیز سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت آماده ارائه تمامی خدمات در راستای تعمیرات لوازم و دستگاه های برند ایندزیت می باشد. برای دریافت تعرفه تعمیرات و همچنین ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارش واقع در سایت رسمی مجموعه پالیز سرویس اقدام به ثبت سفارش خود نمایید. در ادامه مطلب به بررسی انواع خدمات مجموعه پالیز سرویس در راستای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت خواهیم پرداخت:

–       دلایل برتری مجموعه پالیز سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت چیست؟

–       مجموعه پالیز سرویس برای چه محصولاتی از برند ایندزیت خدمات ارائه می دهد؟

–       نحوه ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به چه صورت است؟

–       خدمات پس از فروش مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

–       سوالات متداول شما از ما

خدمات پس از فروش مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

مجموعه پالیز سرویس به جهت رفاه هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز موارد زیر را به عنوان خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته است:

–       استفاده از تمامی قطعات اصل و اورجینال در تمامی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       دارا بودن ضمانت نامه و کارت گارانتی برای تمامی قطعات استفاده شده در تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       تمامی قطعات ارائه شده برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت شامل هولوگرام می باشند.

–       حرفه ای ترین تکنسین های آموزش دیده و با تجربه برای تمامی تعمیرات و سرویس لوازم خانگی مشتریان عزیز.

دلایل برتری مجموعه پالیز سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت چیست؟

–       با کیفیت ترین خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       گارانتی معتبر برای تمامی محصولات

–       مناسب ترین تعرفه و قیمت بازار برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–        دارا بودن متعهد ترین کادر و پرسنل

–       ارائه قطعات کاملا اورجینال و شرکتی

– ارائه فاکتور با جزییات کامل

–       تکنسین های آموزش دیده و مجرب با سال ها تجربه کاری موفق

–       اعزام تکنسین‌ به محل مشتری در روز و ساعت درخواستی شما

–       ضمانت نامه کتبی برای ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       عدم نیاز به پرداخت اضافی در طول دوره ضمانت دوازده ماهه

–       عدم نیاز به پرداخت اضافی برای ایاب و ذهاب در طول دوره ضمانت دوازده ماهه

–        ارائه ضمانت نامه یک ساله برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

مجموعه پالیز سرویس برای چه محصولاتی از برند ایندزیت خدمات ارائه می دهد؟

پالیز سرویس به عنوان نمایندگی رسمی برند ایندزیت ارائه دهنده تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و سرویس لوازم خانگی می باشد. پالیز سرویس در طول تمامی سالیان کاری خود کوشیده است تا بهترین و برترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. مجموعه پالیز سرویس ارائه دهنده تمام خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت می باشد. از جمله خدماتی که مجموعه ما برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است شامل موارد زیر می باشد:

–       خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و یخچال های این برند

–       تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و تمامی دستگاه های لباسشویی این برند

–       تعمیرات و خدمات ظرفشویی برند ایندزیت

–       تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و تمامی گازهای این برند

راه های ارتباطی ما با شما

شما مشتریان عزیز میتوانید از هر کجای تهران بزرگ برای ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت با مجموعه پالیز سرویس با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین های حرفه و با تجربه پالیز سرویس به محل شما عزیزان اعزام شوند.

خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و یخچال های این ایندزیت:

انواع خدماتی که مجموعه پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و یخچال های این برند به مشتریان عزیز ارائه می دهد شامل موارد رو به رو می باشد، رفع انواع خرابی های یخچال از جمله خارج شدن هوای گرم از زیر یخچال، تعویض فن یخچال، مشکلات مربوط به آمپر یخچال، رفع خرابی های زبانه در، ایجاد برفک، رفع خرابی های مربوط به سنسور، تنظیم گاز یخچال، کمپرسور، لوله کشی دستگاه، موتور فن، شارژ گاز یخچال، خرابی های مربوط به ترموستات، تعویض شیر برقی یخچال، صدای موتور و دیگر خرابی های یخچال های ایندزیت.

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و تمامی دستگاه های لباسشویی این برند :

انجام کلیه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و ماشین های لباسشویی این برند توسط متخصص ترین تیم تعمیر. ارائه تمامی مربوط به تعمیرات لباسشویی برند ایندزیت از جمله، عدم چرخش دیگ لباسشویی، تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی و ایجاد سر و صدای زیاد در هنگام شستشو، انتقال برق از دستگاه، باز و بسته نشدن قفل درب ماشین لباسشویی ایندزیت، عدم کار کرد درست ماشین لباسشویی، خرابی های مربوط به کلید های ماشین و صفحه نمایش، عدم تخلیه درست آب، به وجود آمدن تکان های شدید هنگام کار کردن ماشین لباسشویی.

تعمیرات و خدمات ظرفشویی برند ایندزیت:

 ارائه تمامی خدمات مربوط با خرابی های ماشین ظرفشویی برند ایندزیت از جمله تخلیه نشدن آب ظرفشویی، خرابی های شیر برق، خرابی مدار اصلی ماشین ظرفشویی، درست و کامل خشک نشدن ظروف، خرابی موتور، خرابی المنت های دستگاه، صدا دادن حین شست و شو، نشتی داشتن دستگاه، سوختن ترموفیوز، نشت آب و یا کف از دستگاه، کارکرد ضعیف ترموستات و دیگر خرابی های مربوط به انواع ماشین ظرفشویی های ایندزیت.

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و تمامی گازهای این برند :

رفع تمامی خرابی ها و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت و گاز های این برند. از جمله خرابی هایی که ممکن است برای گاز های ایندزیت به وجود بیاید میتوان به زرد رنگ بودن شعله های اجاق گاز، عدم کارکرد درست ولوم، گاز روشن می شود اما مدت زمانی طول می کشد تا روشن شود، جرقه نزدن اجاق گاز، مشکلات مربوط به گاز و نشتی، روشن نشدن شعله های اجاق گاز، پایین بودن درجه حرارت گاز اشاره کرد.

نحوه ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت به چه صورت است؟

شما مشتریان عزیز میتوانید از هر کجای تهران بزرگ برای ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت با مجموعه پالیز سرویس با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن تکنسین های حرفه و با تجربه پالیز سرویس به محل شما عزیزان اعزام شوند.

سوالات متداول

نحوه اطلاع و آگاهی از تعرفه ها و قیمت های تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت چگونه است؟

برای آگاهی از قیمت ها و تعرفه های تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت میتوانید با مجموعه پالیز سرویس تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانان ما شما عزیزان را راهنمایی نمایند. قیمت های ارائه شده در مجموعه پالیز سرویس طبق تعرفه های مصوب بازار می باشد و بعد از ارائه خدمات فاکتور تمامی قطعات استفاده شده و تعمیرات انجام شده به همراه جزییات کامل به مشتریان عزیز تقدیم خواهد شد.

در صورتی که در حین تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت آسیبی به دستگاه وارد شود چه اتفاقی می افتد؟

 تمامی تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه پالیز سرویس دوره دیده، با تجربه و حرفه ای هستند و این تضمین برای مشتریان وجود دارد که هیچ مشکلی برای دستگاه به وجود نخواهد آمد. با این حال در صورت بروز هر گونه مشکلی در طول تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت مجموعه پالیز سرویس اقدام به رفع خرابی برای مشتریان عزیز خواهد نمود.

مجموعه پالیز سرویس در کدام مناطق تهران فعالیت دارد؟

 پالیز سرویس در تمامی نقاط تهران و اطراف تهران خدمات تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت را ارائه می دهد. همچنین مشتریان عزیز برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان میتوانند از سراسر ایران با مجموعه پالیز سرویس جهت انجام مشاوره و راهنمایی تماس حاصل فرمایند

آیا قطعات و محصولات استفاده شده در مجوعه پالیز سرویس دارای گارانتی و ضمانت نامه است؟

بله تمامی محصولاتی که توسط مجموعه ما به مشتریان عزیز ارائه میشود دارای ضمانت نامه کتبی به مدت یک سال هستند. این ضمانت نامه و گارانتی بعد از انجام تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت خدمت مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

در صورتی که تکنیسن و تعمیرکار در زمان مشخص شده در مکان مشتری حاضر نشدند چه باید کرد؟

در صورتی که تعمیرکاران و تکنسینن ها برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت در زمانی که پشتیبانان از قبل با مشتری هماهنگ کرده بودند حاضر نشدند میتوانید با پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس تماس گرفته و موضوع را گزارش دهید تا علت تاخیر پیگیری شود و تکنسین جدید برای شما عزیزان ارسال گردد.

بهترین زمان برای سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت چه زمانی است؟

به طور کلی بهترین زمان برای ارائه سرویس و خدمات لوازم خانگی زمانی است که هنوز آسیب جدی ای به دستگاه وارد نشده است. چرا که با بی توجهی کردن به دستگاه و قطعه ای که نیاز به سرویس دارد این امکان وجود دارد تا آسیب جدی تری به وسایل و لوازم خانگی شما وارد شود. این امر در صرفه جویی اقتصادی نیز میتواند برای مشتریان بسیار مفید باشد چرا که هزینه های سرویس و چک کردن دستگاه و لوازم خانگی بسیار کمتر از هزینه های تعویض کردن قطعات و یا کل دستگاه می باشد.

ارسال سوال

اگر سوالی غیر از موارد بالا دارید می توانید از طریق فرم تماس  اقدام نمایید.

شعبات پالیز سرویس

شعبه شمال : ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)

تهران، نیاوران، خیابان باهنر

شعبه مرکزی: ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱)

تهران، نارمک، 30 متری آیت

شعبه شرق : ٣٣٣٢٥٤٤٩(۰۲۱)

تهران، پیروزی، خیابان بستان منش

شعبه تهرانپارس : ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)

تهران، تهرانپارس، خیابان 150 شرفی

مقالات پالیز سرویس