نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی بکو

شماره های تماس با ما

نمایندگی شمال ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)
نمایندگی مرکزی ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱) _ ۷۷۹۵۹۵۱۱ (۰۲۱)
نمایندگی شرق ۳۳۳۲۵۴۴۹ (۰۲۱)
امور مشتریان ۷۷۹۳۹۶۵۷ (۰۲۱) _ ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)
پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲۲۶۵۱۶۳۲

بعد از تکمیل فرم ، در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفته شد.

لوازم خانگی بکو:


بکو یکی از برندهای لوازم خانگی ترکیه می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۹۶۷ شروع کرد و تا به امروز نیز به فعالیت خود در ساخت و ارائه لوازم خانگی ادامه میدهد. برند بکو فعالیت خود را در شهر استانبول ترکیه آغاز کرد و در گذر سال ها فعالیت خود را در زمینه ساخت لوازم خانگی گسترش داد. مجموعه پالیز سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر برند بکو آماده ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو به مشتریان عزیز می باشد. مشتریان عزیز میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس به انجام هماهنگی های لازم جهت ارائه سرویس به شما عزیزان بپردازند. از جمله خدماتی که مجموعه پالیز سرویس به مشتریان در جهت تعمیرات لوازم خانگی بکو ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

–       مجموعه پالیز سرویس برای چه محصولاتی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو را ارائه میدهد؟

–       خدمات پس از فروش پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی بکو چیست؟

–       چرا برای تعمیرات لوازم خانگی بکو به ما مراجعه کنید؟

–       سوالات متداول مشتریان از مجموعه پالیز سرویس

چرا باید برای تعمیرات لوازم خانگی بکو به ما مراجعه کنید؟

ارائه تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بکو و سرویس لوازم خانگی در پالیز سرویس. ما در طول سال های کاری خود کوشیده ایم تا بهترین و برترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. رضایت خاطر مشتریان مجموعه پالیز سرویس بهترین سند موفقیت این مجموعه در خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. از جمله خدماتی که در این مجموعه برای تعمیرات لوازم خانگی بکو ارائه خواهد شد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

–       دارا بودن کارت گارانتی معتبر برای تمامی محصولات مورد استفاده

–       بهره مندی از تکنسین های دوره دیده و آموزش دیده برای ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بکو

–       ارائه فاکتور با جزییات کامل به همراه قیمت ها و تمامی محصولات به کار رفته در دستگاه مورد نظر

–       دارا بودن کادر مجرب و با تجربه

–       ارائه مشاوره های پبش از سرویس جهت راهنمایی هر چه دقیق تر مشتری

–       دارا بودن تمامی محصولات یدکی به هولوگرام و کارت اصالت که برای تعمیرات لوازم خانگی بکو استفاده شده است.

–       ارائه تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو با مناسب ترین قیمت بازار

–       مشاوره و خدمات پس از فروش توسط پشتیبانان مجموعه پایز سرویس

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لوازم خانگی بکو در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

مجموعه پالیز سرویس در تمامی سال های کاری خود کوشیده است تا در ارائه تمامی خدمات تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعویض قطعات همچنان اصل مشتری مداری را رعایت کند و رضایت خاطر مشتری را اعم از کیفیت محصولات، ارائه قطعات اصل و اورجینال و چه از نظر نرخ قیمت ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو مد نظر قرار دهد. تمامی قطعات استفاده شده که در تعمیرات لوازم خانگی بکو مورد استفاده قرار میگیرد به مدت یک سال گارانتی دارد و در صورت مواجه شدن با مشکلی که جزو موارد شامل گارانتی می باشد مشتریان عزیز میتواند برای دریافت قطعات نو و جدید به صورت رایگان اقدام نمایند.

مجموعه پالیز سرویس برای چه محصولاتی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو را ارائه میدهد؟

 • پالیز سرویس تمامی خدمات مربوط با خدمات و تعمیرات لوام خانگی بکو را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه خواهد. از جمله خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  –       تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات لباسشویی های بکو

  –       تعمیرات لوازم خانگی بکو و یخچال های بکو

  –       تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات اتو پرس های بکو

  –       تعمیرات حرفه ای اتو بخار های بکو

  –       تعمیرات ماکروویو های بکو

  –       تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات تخصصی گاز های بکو

راه های ارتباطی ما با شما

مشتریان عزیز برای ثبت سفارشات تعمیرات لوازم خانگی بکو میتوانند از طریق تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ و ارتباط با پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس، جهت ثبت سفارش و یا جهت پیگیری سفارش با ما در ارتباط باشند تا پشتیابانان ما در کمترین مدت زمان با آنها جهت هماهنگی برای اعزام تکنسین های خود تماس حاصل فرمایند.

تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات لباسشویی های بکو:

تعمیرات لوازم خانگی بکو میتواند شامل موارد مختلفی باشد از جمله تعمیر قطعه خراب، تعویض قطعه های از کار افتاده و یا سرویس دستگاه. انواع خدماتی که برای تعمیرات لوازم خانگی بکو و ماشین لباسشویی های آن توسط پالیز سرویس ارائه میشود شامل موارد خرابی های صفحه نمایش ماشین لباسشویی، خرابی مربوط به کلید ها، عدم تخلیه درست آب هنگام استفاده از ماشین لباسشویی، ایجاد صدا هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی و دیگر خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی بکو.

تعمیرات لوازم خانگی بکو و یخچال های بکو :

یکی از نکاتی که در مراقبت از یخچال ها و همچنین نگهداری از دیگر لوازم خانگی باید به آن توجه داشت سرویس به موقع دستگاه است یعنی قبل از آنکه قطعه و یا دستگاه دچار مشکل جدی ای شود. انواع خدمات ارائه شده برای تعمیرات لوازم خانگی بکو و یخچال های برند بکو شامل جمله صدای بالای موتور، آمپر بالا، به وجود آمدن برفک، کارکرد نامناسب یخچال، خرابی های مربوط به صفحه کلید یخچال، خرابی های مربوط به موتور و … است.

تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات اتو پرس های بکو:

پالیز سرویس ارائه دهنده تمامی خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو از  جمله اتو پرس می باشد همانند تمام لوازم خانگی برای اتو پرس نیز میتواند خرابی های متفاوتی ایجاد شود از جمله بخار ندادن در صورتی که صدای پمپ شنیده می شود، خرابی های مربوط به فیلتر رسوب گیر اتو بخار، شنیدن بوی بد هنگام کار با اتو پرس، بر جای گذاشتن لکه توسط اتو پرس روی لباس ها، خاموش نشدن اتو پرس، بر جای گذاشتن خط و خطوط روی پارچه و…

تعمیرات حرفه ای اتو بخار های بکو :

برای اتو بخار نیز ممکن است مانند اتو پرس خرابی های متفاوتی رخ دهد مانند بخار ندادن در حالی که پمپ به درستی کار میکند، خرابی های مربوط به فیلتر رسوب گیر اتو بخار، شنیدن بوی بد هنگام کار با اتو پرس، بر جای گذاشتن لکه توسط اتو پرس روی لباس ها، خاموش نشدن اتو پرس، بر جای گذاشتن خط و خطوط روی پارچه و… برای انجام تعمیرات لوازم خانگی بکو با بهترین کیفیت هم اکنون می توانید با مجموعه پالیز سرویس تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات ماکروویو های بکو:

تعمیرات لوازم خانگی بکو از جمله ماکروویو های برند بکو با ارائه قطعات کاملا اورجینال و دارای کارت اصالت محصول. رفع تمامی خرابی های انواع دستگاه های ماکروویو برند بکو از جمله خاموش شدن ماکروویو در هنگام کار کردن، خراب بودن قفل ماکروویو، کار نکردن مانیتور ماکروویو، کار نکردن دکمه های ماکروویو، بیرون آمدن بوی سوختگی از داخل ماکروویو، گرم نشدن ماکروویو، جرقه زدن ماکروویو هنگام روشن کردن و دیگر خرابی های مربوط به دستگاه ماکرویو های برند بکو، خرابی های مربوط به پاور ماکروویو و دیگر خرابی های مربوط به انواع ماکروویو های برند بکو.

تعمیرات لوازم خانگی بکو و تعمیرات تخصصی گاز های بکو :

 ارائه تمامی خدمات مربوط به تعمیر گاز های برند بکو از جمله زرد رنگ بودن شعله های اجاق گازهای بکو، جرقه نزدن اجاق گاز های بکو، مشکلات مربوط به گاز و نشتی، روشن نشدن شعله های اجاق گاز و…

راه های ارتباطی ما با شما

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت های خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو هم اکنون میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارشات اقدام به درخواست خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش نمایید.

سوالات متداول

حوزه فعالیت مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

پالیز سرویس در ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی بکو در تهران و حومه تهران فعالیت میکند. همچنین برای ارائه خدمات پشتیبانی از طریق تلفن به صورت رایگان توسط پشتیبانان مجموعه در خدمت مشتریان عزیز می باشد. برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره تلفنی رایگان میتوانید با تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید.

گارانتی محصولات و قطعات ارائه شدده توسط مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

تمامی محصولات و قطعاتی که توسط مجموعه ما به مشتریان عزیز ارائه میشود دارای ضمانت نامه کتبی به مدت دوازده ماه هستند. این ضمانت نامه و گارانتی پس از انجام تعمیرات لوازم خانگی بکو خدمت مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

ارسال سوال

اگر سوالی غیر از موارد بالا دارید می توانید از طریق فرم تماس  اقدام نمایید.

شعبات پالیز سرویس

شعبه شمال : ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)

تهران، نیاوران، خیابان باهنر

شعبه مرکزی: ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱)

تهران، نارمک، 30 متری آیت

شعبه شرق : ٣٣٣٢٥٤٤٩(۰۲۱)

تهران، پیروزی، خیابان بستان منش

شعبه تهرانپارس : ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)

تهران، تهرانپارس، خیابان 150 شرفی

مقالات پالیز سرویس