نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

شماره های تماس با ما

نمایندگی شمال ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)
نمایندگی مرکزی ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱) _ ۷۷۹۵۹۵۱۱ (۰۲۱)
نمایندگی شرق ۳۳۳۲۵۴۴۹ (۰۲۱)
امور مشتریان ۷۷۹۳۹۶۵۷ (۰۲۱) _ ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)
پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲۲۶۵۱۶۳۲

بعد از تکمیل فرم ، در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفته شد.

لوازم خانگی فریجیدر:


فریجیدر که یکی از برندهای تولید محصولات و لوازم خانگی می باشد کار خود را در سال ۱۹۱۸ در کشور آمریکا شروع کرد. برند فریجیدر در ابتدا برای شرکت جنرال موتور بوده است و با گذشت سال ها این دو برند از یکدیگر تفکیک شدند. برند فریجیدر انواع محصولات و لوازم خانگی را از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال های ساید بای ساید، یخچال و ماکروویو را به مشتریان خود ارائه میدهد. مجموعه پالیز سرویس به عنوان نمایندگی رسمی برند فریجیدر تمامی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال های ساید بای ساید، یخچال و ماکروویو را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت موجود در بازار به مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای برقراری ارتباط با پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید تا پشتیبانان ما شما عزیزان را به صورت رایگان راهنمایی و مشاوره نمایند. در ادامه این مطلب به بررسی انواع خدمات و تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر که در مجموعه پالیز سرویس ارائه میشود میپردازیم:

–       خدمات مجموعه پالیز سرویس در مورد خرابی های پس از تعمیر محصولات به چه صورت است؟

–       خدمات ارائه شده برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر شامل چه مواردی می باشد؟

–       علت برتری مجموعه پالیز سرویس در تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر چیست؟

–       انواع خدمات ارائه شده در مجموعه پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

–       راه های تماس و ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

–       سوالات متداول مشتریان از ما

علت برتری مجموعه پالیز سرویس در تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر چیست؟

نمایندگی رسمی محصولات فریجیدر با سال ها تجربه کاری در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر با ارائه موارد زیر در جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز می کوشد:

 • ارائه ضمانت نامه یک ساله برای تمامی خدمات و قطعات استفاده شده
 • ارائه فاکتور های دقیق و با جزییات کامل بعد از انجام کار به مشتریان عزیز
 • ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت مصوب بازار
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل همراه با کارت گارانتی
 • ارائه با کیفیت ترین خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر
 • امکان رزرو وقت برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر
 • مجهز به  کارکنان و تکنسین های آموزش دیده و دوره دیده
 • بهره مندی از کادری مجرب و با تعهد
 • دارا بودن تمامی محصولات به هولوگرام

انواع خدمات ارائه شده در مجموعه پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

مجموعه پالیز سرویس با ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر از جمله یخچال های معمولی، یخچال های ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی و ماکروویو آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز میباشد. از جمله خدماتی که مجموعه پالیز سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرات تخصصی یخچال های فریجیدر
 • تعمیرات حرفه ای و تخصصی یخچال های ساید بای ساید فریجیدر
 • تعمیرات تخصصی جاروبرقی های فریجیدر
 • تعمیرات لباسشویی های فریجیدر
 • تعمیرات حرفه ای و تخصصی ظرفشویی های فریجیدر
 • تعمیرات تخصصی ماکروویو های فریجیدر

راه های ارتباطی ما با شما

مشتریان عزیز برای برقرای ارتباط و ثبت سفارش میتوانند با مجموعه پالیز سرویس تماس حاصل فرمایند. در صورتی که مشکل و خرابی ذکر شده از طریق مشاوره رایگان تلفنی قابل حل باشد پشتیبانان و مشاوران پالیز سرویس مشتریان عزیز را راهنمایی میکنند و در صورتی که مشکل از طریق تماس تلفنی قابل حل نباشد بعد از هماهنگی روز مورد نظر تکنسین های پالیز سرویس به محل مشتری اعزام خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت های خدمات و تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر هم اکنون میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارشات اقدام به درخواست خدمات تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر نمایید.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و لباسشویی :

سرویس و تعمیر انواع لباسشویی های برند فریجیدر با بهترین قطعات اورجینال در پالیز سرویس. درست کردن تمام مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی برند فریجیدر شامل تخلیه نشدن درست آب  و جمع شدن آب در مخزن ماشین لباسشویی، ایجاد سر و صدا هنگام کار کردن دستگاه، درست کار نکردن صفحه کلید و دکمه ها، خرابی های صفحه نمایش ماشین لباسشویی و دیگر خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و ظرفشویی :

 تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و ماشین ظرفشویی توسط متخصص ترین تیم. تعمیر انواع خرابی های ماشین های ظرفشویی برند فریجیدر شامل خرابی موتور، نشتی داشتن دستگاه، صدا دادن حین شست و شو، تخلیه نشدن آب ظرفشویی، خشک نشدن ظروف، سوختن ترموفیوز، کارکرد ضعیف ترموستات و دیگر خرابی های مربوط به انواع ماشین ظرفشویی های فریجیدر.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و یخچال های ساید بای ساید:

یکی از مهم ترین نکات در تعمیرات لوازم خانگی این است که خرابی قطعات قبل از رساندن آسیب جدی به دستگاه شناسایی، تعمیر و یا جایگزین شوند. ارائه انواع خدمات و تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر توسط مجموعه پالیز سرویس. رفع انواع خرابی های یخچال های ساید بای ساید از جمله بالا بودن آمپر، تولید و به وجود آمدن برفک، بالا بودن صدای موتور و دیگر خرابی های یخچال های ساید بای ساید فریجیدر.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و یخچال :

تست و تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و یخچال های این برند. یخچال ها میتوانند انواع متفاوتی از خرابی را شامل شوند از این میان موارد زیر رایج ترین مشکلاتی است که میتواند برای یخچال ها به وجود آید. تیم پالیز سرویس با ارائه قطعات اورجینال و تشخیص به موقع خرابی های یخچال بهترین خدمات را برای شما عزیزان فراهم می آورد. از انواع خرابی های رایج یخچال میتوان به کم و زیاد شدن گاز یخچال، خراب شدن قسمت هایی از کمپرسور یخچال، خرابی های مربوط به کلید ها، خرابی های صفحه نمایش، خراب شدن لاستیک های دور و محافظ یخچال، خرابی موتور و قطعات یخچال و … اشاره کرد.

تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر و ماکروویو:

ارائه تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر از جمله ماکروویو های برند فریجیدر توسط بهترین و آزموده ترین تکنسین ها. رفع انواع خرابی های مربوط به دستگاه ماکروویو های فریجیدر  از جمله از کار افتادن مانیتور ماکروویو، خرابی های مربوط به پاور ماکروویو، خاموش شدن ماکروویو در هنگام کار کردن، خراب بودن قفل ماکروویو، کار نکردن دکمه های ماکروویو، بیرون آمدن بوی سوختگی از داخل ماکروویو، گرم نشدن ماکروویو، جرقه زدن ماکروویو هنگام روشن کردن و تمامی خرابی های مربوط به دستگاه ماکرویو های برند فریجیدر.

راه های تماس و ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

مشتریان عزیز برای برقرای ارتباط و ثبت سفارش میتوانند با مجموعه پالیز سرویس تماس حاصل فرمایند. در صورتی که مشکل و خرابی ذکر شده از طریق مشاوره رایگان تلفنی قابل حل باشد پشتیبانان و مشاوران پالیز سرویس مشتریان عزیز را راهنمایی میکنند و در صورتی که مشکل از طریق تماس تلفنی قابل حل نباشد بعد از هماهنگی روز مورد نظر تکنسین های پالیز سرویس به محل مشتری اعزام خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت های خدمات و تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر هم اکنون میتوانید با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارشات اقدام به درخواست خدمات تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر نمایید.

سوالات متداول

نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر چه خدماتی را باید به مشتریان ارائه دهند؟

پالیز سرویس ارائه دهنده انواع تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر، سرویس دستگاه ها به منظور اطمینان از درستی کارکرد و تعویض قطعات معیوب، تعویض و یا سرویس قطعات قدیمی دستگاه که ممکن است باعث خرابی دستگاه شود می باشد. توجه به این نکته مهم است که در بیشتر مواقع در صورتی که در زمان مناسب دستگاه و لوازم خانگی سرویس شود می توان از بروز بسیاری از خرابی های لوازم خانگی جلوگیری کرد. با این روش هم به طول عمر دستگاه و لوازم خانگی افزوده خواهد شد و هم در هزینه های گاها بسیار زیادی که در انوع تعمیرات لوازم خانگی و یا تعویض قطعات ممکن است پیش بیاید صرفه جویی خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر در مجموعه پالیز سرویس به چه صورت است؟

در ابتدای امر مشتریان عزیز با مجموعه از طریق تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس برقرار می نمایند و پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس پس از شنیدن مشکلات مطرح شده توسط مشتری اقدام به هماهنگی روز و ساعت مراجعه برای انجام خدمات می نمایند. سپس سفارش مشتری ثبت خواهد شد و تکنسین مناسب با توجه به مشکل مطرح شده مشتری انتخاب خواهد شد. در مرحله آخر تکنسین ها به محل اعزام خواهند شد و اقدام به انجام خدمات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر به مشتریان عزیز می نمایند. هم اکنون می توانید از طریق تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ و ارتباط با پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس، جهت ثبت سفارش و یا جهت پیگیری سفارش با ما در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما مشتریان عزیز پاسخ داده شود.

ارسال سوال

اگر سوالی غیر از موارد بالا دارید می توانید از طریق فرم تماس  اقدام نمایید.

شعبات پالیز سرویس

شعبه شمال : ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)

تهران، نیاوران، خیابان باهنر

شعبه مرکزی: ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱)

تهران، نارمک، 30 متری آیت

شعبه شرق : ٣٣٣٢٥٤٤٩(۰۲۱)

تهران، پیروزی، خیابان بستان منش

شعبه تهرانپارس : ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)

تهران، تهرانپارس، خیابان 150 شرفی

مقالات پالیز سرویس