نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر

شماره های تماس با ما

نمایندگی شمال ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)
نمایندگی مرکزی ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱) _ ۷۷۹۵۹۵۱۱ (۰۲۱)
نمایندگی شرق ۳۳۳۲۵۴۴۹ (۰۲۱)
امور مشتریان ۷۷۹۳۹۶۵۷ (۰۲۱) _ ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)
پاسخگویی 24 ساعته ۰۹۱۲۲۶۵۱۶۳۲

تعمیر ماکروفر خود را با تکمیل فرم بالا به ما بسپارید.

تعمیر ماکروفر:


مؤکدا توصیه می کنیم هنگام بروز هر یک از موارد فوق یا هر گونه اشکال در کارکرد مورد انتظار ماکروفر، به هیچ عنوان سر خود دستگاه را دستکاری نکنید و همچنین تعمیر ماکروفر را به دست افراد غیرمتخصص نسپارید. ای بسا که این کار باعث شود آسیب بیشتری به دستگاه وارد آمده و در مواقعی ممکن است خطراتی را برای سلامتی افراد در پی داشته باشد. تکنسین های تعمیر ماکروفر، نسبت به قطعات مختلف دستگاه و فناوری ویژه به کار رفته در آن، شناخت، دانش و تخصص کافی دارند و می دانند دلیل اصلی مشکل عملکرد ماکروفر به کدام قطعه مربوط می شود. از این رو می توانند با تعمیر قطعه معیوب و یا نهایتاً با تعویض آن، با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان کار تعمیر ماکروفر خود را انجام داده و دستگاه را سالم و سلامت به شما تحویل دهند.

عیب از کجاست؟

متخصصان نمایندگی های معتبر و مجاز تعمیر ماکروفر، به هنگام بروز ایراد در کارکرد این دستگاه، پس از بررسی کلی از شرایط ماکروفر و بسته به نوع خرابی مشخص شده، یکی از اقدامات زیر را ممکن است انجام دهند:

 • قطعه مگنترون را تعویض نمایند: مگنترون قطعه ای در دستگاه های ماکروفر است که وظیفه ایجاد گرمایش را بر عهده دارد. مگنترون که نام دیگر آن لامپ خلأ می باشد از ایجاد طیف خاصی از امواج الکترومغناطیس که در محدوده امواج ماکروویو است برای ایجاد گرما به منظور پخت و پز غذا استفاده می کند. اگر ماکروفر شما روشن و کار می کند، اما گرم نمی کند و یا هنگام شروع به کار کردن تولید جرقه و صدای شدید می کند، به احتمال بسیار زیاد قطعه مگنترون آن خراب شده است و نیاز به تعمیر ماکروفر وجود دارد.
 • حسگرها و دیودهای تعبیه شده در دستگاه را تعویض نمایند
 • برد ماکروفر را تعمیر نمایند

به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به سلامتی تان، ماکروفر را مورد بازبینی قرار دهید.

 • تونل اشعه را ایزوله کنند و سپس تست اشعه و نشت یابی را انجام دهند: البته در این مورد توصیه می کنیم قبل از بروز مشکل برای ماکروفر، هر از چند گاهی دستگاه ماکروفرتان را به منظور انجام تست اشعه و اطمینان از اینکه نشت اشعه ندارد به مراکز و نمایندگی های مجاز تعمیر ماکروفر ببرید. نشت اشعه از دستگاه تأثیر بسیار نامطلوبی بر بدن افرادی دارد که از دستگاه استفاده مداوم می کنند.
 • موتوری که به منظور گرداندن سینی دستگاه مورد استفاده قرار می گرفت را تعمیر یا تعویض نمایند
 • سینی ماکروفر و ریل های مرتبط را تعویض کنند
 • لامپ درون محفظه ماکروفر را تعویض نمایند: هیچ گاه خودتان اقدام به تعویض لامپ درون ماکروفر نکنید. درون این لامپ مواد شیمیایی همچون بریلیوم وجود دارد که در صورت شکستن لامپ ماکروفر می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند.
 • قطعه خازن دستگاه را تعویض کنند
 • برد اینورتر در تعمیر ماکروفر ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد
 • ممکن است نیاز باشد المنت و ترموستات ماکروفر تعویض گردند
 • تعمیر میکروسوئیچ مربوط به درب ماکروفر
 • تعمیر یا تعویض موتور فن دستگاه
 • در مواقعی لازم است سیم ها و سوکت های مرتبط با اجزای مختلف ماکروفر بررسی و در صورت مشکل و نارسایی، تعویض گردند
 • و …
تعمیر ماکروفر

نمایندگی های تعمیر ماکروفر چه خدماتی را باید به مشتریان ارائه دهند؟

انواع خدماتی که نمایندگی های معتبر تعمیر ماکروفر می کوشند تا به مشتریان خود ارائه دهند شامل مواردی از جمله موارد زیر می باشد:

–       ارائه مشاوره های پبش از سرویس جهت راهنمایی هر چه دقیق تر مشتری

–       ارائه فاکتور با جزییات کامل به همراه قیمت ها و تمامی محصولات به کار رفته در دستگاه مورد نظر

–       ارائه گارانتی معتبر برای تمامی محصولات استفاده شده

–       دارا بودن تمامی محصولات یدکی به هولوگرام و کارت اصالت که برای تعمیر ماکروفر  استفاده شده است.

–       دارا بودن تیم مجرب و با تجربه

–       دارا بودن تکنسین های دوره دیده و آموزش دیده جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز

–       ارائه تمامی خدمات و تعمیر ماکروفر با مناسب ترین قیمت بازار

–       مشاوره و خدمات پس از فروش توسط پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر در مجموعه پالیز سرویس چیست؟

مجموعه پالیز سرویس در تمامی سال های کاری خود کوشیده است تا در ارائه تمامی خدمات تعمیر ماکروفر و تعویض قطعات همچنان اصل مشتری مداری را رعایت کند و رضایت خاطر مشتری را اعم از کیفیت محصولات، ارائه قطعات اصل و اورجینال و چه از نظر نرخ قیمت ارائه خدمات و تعمیر ماکروفر مد نظر قرار دهد. تمامی قطعات استفاده شده که در تعمیر ماکروفر مورد استفاده قرار میگیرد به مدت یک سال گارانتی دارد و در صورت مواجه شدن با مشکلی به هر دلیلی مشتریان عزیز میتواند برای دریافت قطعات نو و جدید به صورت رایگان اقدام نمایند.

پالیز سرویس در زمینه تعمیر ماکروفر چه خدماتی را ارائه می دهد؟

پالیز سرویس ارائه دهنده تمامی خدمات و تعمیر ماکروفر از جمله تعمیر ماکروفر الجی، تعمیر ماکروفر سامسونگ، تعمیر ماکروفر بوش و دیگر محصولات می باشد.

راه های ارتباطی ما با شما

شما مشتریان عزیز تعمیر ماکروفر برای ثبت سفارش کافی است با شماره تلفن ۷۷۹۵۹۵۱۰ تماس حاصل فرمایند و بعد از مطرح کردن مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر با پشتیبانان ما در صورتی که مشکل شما از طریق تلفن قابل حل باشد پشتیبانان پالیز سرویس اقدام به بر طرف کردن آن با شما خواهند کرد و در صورتی که مشکل و خرابی دستگاه مورد نظر از طریق تلفن قابل حل نباشد بعد از هماهنگی لازم با مشتری، تکنسین مناسب با توجه به مشکل مطرح شده به محل مشتری اعزام خواهند شد.

مراحل ثبت سفارش تعمیر ماکروفر به چه صورت است؟

مشتریان عزیز برای دریافت خدمات پالیز سرویس میتوانند از راه های زیر استفاده نمایند. انواع خدماتی که پالیز سرویس برای تعمیر ماکروفر به مشتریان عزیز ارائه میدهد شامل موارد زیر می باشد:

 • ارائه خدمات تعمیر ماکروفر به صورت حضوری: پالیز سرویس این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است تا هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی امکان خدمت رسانی به مشتریان عزیز را داشته باشد.
 • ارائه خدمان تعمیر ماکروفر به صورت تلفنی: در صورتی که مشکل مطرح شده توسط مشتری جزئی باشد و از طریق تلفن قابل حل کردن باشد پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس اقدام به حل آن خواهند نمود.

دلایل انتخاب پالیز سرویس را برای تعمیرات لوازم خانگی ال جی ؟

هدف و رسالت مجموعه پالیز سرویس در ارائه خدمات تعمیر ماکروفر جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز با ارائه خدمات برتر و تخصصی می باشد. تمامی خدمات و تعمیر ماکروفر که در این مجموعه صورت میگیرد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار می باشد.

مطالعه بیشتر: تعمیر ماکروفر در شرق تهران

سوالات متداول مشتریان از مجموعه پالیز سرویس

برای سرویس لوازم خانگی چه زمانی بهتر است اقدام کرد؟

یک اصل مهم در نگهداری از لوازم خانگی این است که همیشه بهتر از قبل از بروز خرابی علل آن پیدا شود و تعمیر شود چرا که هزینه عوض کردن قطعه ای که از آن به اشتباه نگهداری شده و یا به موقع سرویس نشده میتواند به مراتب بسیار بیشتر از یک سرویس معمولی دستگاه باشد. پشتیبانان مجموعه پالیز سرویس همه روزه آماده پاسخ دهی به سوالات شما عزیزان در زمینه نگهداری و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا می باشند.

آیا محصولات و قطعات ارائه شده توسط پالیز سرویس دارای گارانتی و ضمانت نامه است؟

بله، همه محصولات ارائه شده توسط مجموعه پالیز سرویس دارای ضمانت نامه کتبی به مدت دوازده ماه هستند که خدمت مشتریان عزیز تقدیم خواهد شد.

آیا نهوه نگهداری از لوازم خانگی باعث بالا رفتن طول عمر آن میشود؟

بله، در صورتی که شما از لوازم خانگی به طور مناسب نگهداری کنید قطعا طول عمر دستگاه بالا خواهد رفت و همچنین شما با این کار در هزینه های سرویس، تعمیر و تعویض لوازم خانگی خود صرفه جویی کرده اید. طریقه نگهداری سالم از هر کدام از لوازم خانگی میتواند متفاوت باشد به عنوان مثال هنگام استفاده از ماشین لباسشویی خود این که آن را کاملا پر نکنید میتواند به طول عمر ماشین لباسشویی شما کمک کند و یا هنگام استفاده از اجاق گازها باید توجه داشته باشید که رنگ شعله اجاق حتما به رنگ آبی باشد و زرد رنگ نباشد همچنین هنگام استفاده از ماشین لباسشویی توجه به شلنگ آن بسیار مهم است به طوری که اگر متوجه شدید شلنگ ماشین لباسشویی شما قدیمی است باید برای تعویض آن قبل از آنکه به ماشین لباسشویی صدمه وارد کند اقدام نمایید. از دیگر مواردی که برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد این است که قبل از استفاده کردن از خشک کن ماشین لباسشویی خود ابتدا فیلتر آن را چک کنید چرا که فیلتر ماشین لباسشویی باید تمیز باشد این کار باعث صرفه جویی در انرژی دستگاه شما خواهد شد.

تعمیرات لوازم خانگی در محل انجام خواهد شد و یا در مجموعه پالیز سرویس؟

تنها در موارد بسیار اندک لازم خوهد شد تا دستگاه به مجموعه پالیز سرویس آورده شود و تقریبا در همه موارد ارائه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی اسنوا توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده در محل مشتری انجام خواهد. به این صورت که تکنسین های مجموعه مجهز با تمامی وسایل و ابزارآلات لازم یدکی به محل مشتری اعزام خواهند شد تا انجام وظیفه نمایند.

ارسال سوال

اگر سوالی غیر از موارد بالا دارید می توانید از طریق فرم تماس  اقدام نمایید.

پیش پا افتاده اما مهم؛ درب ماکروفر را آرام باز و بسته کنید!

در تعمیر ماکروفر یکی از نکات پیش پا افتاده ای که شاید بی اهمیت به نظر برسد اما در اصل بسیار مهم است، نحوه باز و بسته کردن صحیح درب ماکروفر است. اگر عادت به محکم بست درب هر دستگاهی دارید، بهتر است بعد از خواندن این مطلب رویه خود را عوض کنید تا کارتان به تعمیر ماکروفر نیفتد. فناوری به کار رفته در درب ماکروفر از نوعی میکروسوئیچ تشکیل شده است که دارای سه سویئچ می باشد که در عملکرد بسته شدن درب ماکروفر، می بایست این سه سوئیچ به ترتیب چفت شوند.

محکم بستن مداوم درب ماکروفر باعث می شود این قطعات هرز شده و دیگر کارایی اولیه و صحیح خود را نداشته باشند. همچنین اگر درب ماکروفر خراب شود و خوب باز یا کاملاً بسته نشود مسلماً بخش زیادی از انرژی گرمایی دستگاه که برای خوب پختن غذا تولید می شود، به هدر رفته و نتیجه مورد انتظار از پخت غذا را کسب نخواهید کرد.

شاید تا به حال به این مسئله فکر نکرده باشید که خالی روشن کردن ماکروفر می تواند عاملی برای معیوب نمودن قطعات الکترونیکی درون دستگاه باشد.

بله درست است. وقتی شما برای مدتی ماکروفر را بدون قرار دادن ماده غذایی درون آن، روشن می نمایید، انرژی تولید شده توسط ماکروفر توسط چیزی جذب نخواهد شد و این مسئله باعث بیش از اندازه داغ شدن اجزای داخلی دستگاه می گردد و این به مرور زمان صدمات اساسی به بخش های مختلف ماکروفر وارد می آورد و نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر ماکروفر پیش خواهد آمد.

رعایت نکات نظافتی و بهداشتی؛ افزایش عمر مفید ماکروفر، به همین سادگی!

 1. پس از هر بار استفاده از ماکروفر برای پخت و پز یا گرم کردن غذا، پیشنهاد می شود که درون محفظه دستگاه را تمیز کنید. این کار باعث می شود قطعات ریزی از غذا که به بدنه یا سینی ماکروفر چسبیده اند و در استفاده های بعدی بخشی از انرژی گرمایی دستگاه را به خود جذب می کنند و باعث کاهش کارایی دستگاه به مرور زمان می شوند، جدا گردند و جلوی آسیب به دستگاه و تعویض سینی یا تعمیر ماکروفر گرفته شود.
 2. دستگاه های برقی همان ‌طور که درون دفترچه راهنمای آن ها ذکر شده است برای اتصال به ولتاژ مشخصی از برق ساخته شده اند. چنانچه به منبعی متصل شوند که دارای نوسانات برق زیاد باشد مطمئناً به دستگاه آسیب جدی وارد خواهد شد. متخصصان تعمیر ماکروفر همواره توصیه و تأکید می کنند برای افزایش عمر و راندمان ماکروفر، برای اتصال دستگاه به جریان برق از یک محافظ بهره گیری نمایید.

برای دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان تعمیر ماکروفر پالیز سرویس در تماس باشید.

هزینه تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر برای بسیاری از افراد به نظر می رسد باید هزینه ی زیادی داشته باشد زیرا ماکروفر از طریق اشعه مادون قرمز برای گرم کردن غذا استفاده می کند و برخی می پندار به دلیل اینکه این یک فراید پیشرفته می باشد پس تعمیر ماکروفر پیچیده و گران قیمت است. البته باید گفت که نمایندگی های غیر مجازی که وجود دارند در این زمینه و خدمات خوبی نیز ارائه نمی دهند از شما هزینه های زیادی را برای تعمیر ماکروفر طلب می کنند. تعمیرگاه پالیز سرویس تعمیر ماکروفر را به صورت تخصصی به مشتریان خود ارائه می دهد و می توانید با خیالی راحت دستگاه خود را به پالیز سرویس بسپارید.

هزینه تعمیر ماکروفر کاملا در پالیز سرویس بر اساس نرخ های مصوب می باشد. ب همین دلیل هزینه ای اضافه از تعمیر ماکروفر از شما گرفته نخواهد شد. در مواقعی هم که دستگاه نیاز به تعویض قطعه ای را داشته باشد به راحتی ما آن را برای شما تعویض خواهیم کرد. هزینه تعمیر این دستگاه نیز مانند تعمیر سایر دستگاه ها در پالیز سرویس بر اساس نرخ مصوب و کمتر از آن می باشد.

گاه بهتر است بجای آن که وسیله ی خراب خود را به دور بیاندازیم و به سراغ یک وسیله ی جدید برویم ان را تعمیر کنیم و چند سال دیگر نیز از آن استفاده کنیم. یکی از وسایلی که بهتر است هر چند وقت حتی اگر خراب نشود تعمیر کنید ماکروفر می باشد. نعمیر ماکروفر یکی از پرطرفدار ترین تعمیرات در بین وسایل خانگی می باشد.

تیم متخصص پالیزسرویس با دارا بودن متخصص هایی در زمینه ی تعمیر ماکروفر هر برندی مثل تعمیر ماکروفر الجی، تعمیر ماکروفر سامسونگ، تعمیر ماکروفر بوش و …. می تواند هر نوع ماکروفری را که دارید و دچار خرابی شده است را تعمیر کند و صحیح و سالم آن را به شما بازگرداند. پس بعد از اینکه ماکروفر شما دچار خرابی شد بجای ناراحت شدن از این اتفاق با تیم متخصص تعمیر ماکروفر پالیز سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در محل و منزل

اکثر افرادی که این روزها ماکروفر از اجزای پر کاربرد منزل آن ها می باشد می توان به افرادی اشاره کرد که به زمان بسیار اهمیت می دهند و می خواهند هر چه سریعتر غذا و نوشیدنی خود را گرم کنند و به سراغ سایر کار ها بروند. آن ها بجای آن که زمان را طلف کنند از ماکروفر استفاده می کنند برای کار های خود. حال وقتی به تعمیر ماکروفر نیاز پیدا می کنند وقت آن را ندارند که آن را برداشته و به تعمیر گاه ببرند. برای همین علت تعمیر ماکروفر در منزل یا تعمیر ماکروفر در محل را ترجیح می دهند. این نوع تعمیر باعث صرفه جویی زیادی در زمان شما خواد داشت.

البته علاوه بر موارد گفته شده تعمیر ماکروفر پالیز سرویس در تمام نقاط تهران شعبه دارد و به سرعت می تواند متخخصان تعمیر ماکروفر خود را به محل اعزام کند تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما حل شود.

جالب است بدانید تیم پالیز سرویس برای آن که متخصصان خود را به روز نگه دارد هر ماه برای آن ها کلاس های آموزشی برگزار می کند و تعمیر برند های جدید و مدل های جدید را به متخصصان تعمیر ماکروفر آموزش می دهد. از این رو شما بعد از تماس با تیم پالیزسرویس می توانید آسوده باشید که مدل ماکروفر شما مطابق با اصول کارخانه تعمیر خواهد شد.

چرا ماکروفر گرم نمی‌شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 • دیود

در بحث تعمیر ماکروفر باید بدانید که دیود وسیله ای می باشد که جریان AC را به DC تبدیل می‌کند و با دوبرابر کردن ولتاژ آن را تا نزدیک 5000 ولت می‌رساند. بر اساس این ولتاژ بالا انرژی مورد نیاز مگنترون برای گرم کردن غذا تأمین می‌ شود. در صورتی که دیود بسوزد مگنترون ولتاژ کافی را دریافت نمی‌کند و در نتیجه مانع از گرم شدن ماکروفر می‌شود. اگر دیود سوخته باشد از علائم ظاهری آن مشخص است. اگر سوختگی دیود از علائم ظاهری آن مشخص نبود از یک مولتی متر برای تست پیوستگی جریان استفاده کنید.

 • سوییچ درب

در تعمیر ماکروفر باید بدانید که یک ماکروفر می تواند دارای سه یا چهار سوییچ درب باشد. هنگامی‌که درب ماکروفر بسته می‌شود، سوییچ‌های درب به صورت متوالی عمل می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که درب به درستی بسته شده است. اگر هریک از سوییچ درب‌ها آسیب ‌دیده باشد ماکروفر گرم نمی کند. برای اینکه بفهمید مشکل از سوییچ درب است و کدام‌یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها دچار مشکل شده است از یک مولتی متر برای تست هر یک از آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید.

 • مگنترون

همانطور که گفته شد مگنترون از ولتاژ بالا برای پخت غذا استفاده می‌کند. اگر مگنترون از کار بیافتد، ماکروفر گرم نمی کند. حتما توجه داشته باشید که تعمیر ماکروفر امری تخصصی می باشد و بهتر است حتما با متخصصان پالیزسرویس جهت این کار تماس بگیرید.

2 پاسخ

تعقیب

 1. […] را که مردم با آن روبرو هستند را ، به راحتی برطرف کنید. تعمیر ماکروویو می تواند بدون استرس باشد اگر بدانید مشکلات عمومی چیست […]

 2. […] تعمیر مایکروویو یکی از مواردی است که ممکن است در طول زندگی با آن روبرو شود. برای کمک به شما در رفع مشکلات دستگاه خود ، برخی از رایج ترین مشکلات تعمیر مایکروویو را برطرف خواهیم کرد. […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شعبات پالیز سرویس

شعبه شمال : ۲۶۱۱۷۸۷۰ (۰۲۱)

تهران، نیاوران، خیابان باهنر

شعبه مرکزی: ۷۷۹۵۹۵۱۰ (۰۲۱)

تهران، نارمک، 30 متری آیت

شعبه شرق : ٣٣٣٢٥٤٤٩(۰۲۱)

تهران، پیروزی، خیابان بستان منش

شعبه تهرانپارس : ۷۷۹۳۹۲۵۸ (۰۲۱)

تهران، تهرانپارس، خیابان 150 شرفی